תוכנית סופרויז’ן למנהלי מרכזי היום יצאה לדרך

בשעה טובה, תוכנית סופרויז’ן למנהלי מרכזי היום יצאה לדרך. המפגש הראשון התקיים ב-11.7 במשרדי הל”ב והשתתפו בו 30 מנהלי עמותות חברות האיגוד.

שמואל (סמי) קידר, מנכ”ל הל”ב ברך את המשתתפים: “אני שמח על יציאת תוכנית סופרויז’יון אל הפועל ומאחל למשתתפים הצלחה. כמו שאר חברי צוות התוכנית, אני מקווה שהמשתתפים ינצלו את ההזדמנות להחליף ידע וניסיון אישי עם מנהלים אחרים ויצליחו לצאת מעט מהשגרה לחשיבה חדשנית ואסטרטגית. אני מאמין כי שיתוף פעולה בין המנהלים ישליך גם על העבודה גם של שאר הדרגים”.

תוכנית סופרויז’ן למנהלי מרכזי היום נולדה במטרה לחזק את שדרת הניהול בעמותות לזקן ומנהלי מרכזי אופק הפועלים בישראל. התוכנית פועלת בשיתוף איגוד הל”ב, משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים וקרן שוסטרמן ומנהלה האקדמי הוא הפרופ’ הלל שמיד.

במהלך התוכנית יקבלו המנהלים כלים שיסייעו להם להתמודד עם דילמות מקצועיות וארגוניות ועם האתגרים בפניהם הם ניצבים. כמו כן יוכלו ללמוד כיצד לשפר ביצועים ניהוליים תוך בחינה והתבוננות עצמית, הפקת לקחים, הסקת מסקנות ותובנות לעתיד. התוכנית מאפשרת חשיפה אישית של המנהלים והעלאת בעיות בפורום אינטימי המאפשר שיח פתוח, כן ואמיתי על קשיים אישיים וארגוניים.

התוכנית תימשך 12 חודשים. בכל חודש יתקיים מפגש בין המנחה לבין קבוצת מנהלים שתורכב מ-3 מנהלים.

בתום 6 חודשים מפתיחת התוכנית יתקיים מפגש בה יציגו המנהלים והמנחים את הניסיון והחוויות של המפגשים הן בהיבט התהליכי וכן בהיבט התוכני. בסיום התוכנית ייערך מפגש שיוקדש לניתוח תהליך הסופרויז’ן ולהפקת לקחים ותובנות אישיות וארגוניות. 

שתף את הפוסט הזה:

WhatsApp
Facebook
Twitter
Email
Telegram

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.